Anuar

Anuarul Liceului Teoretic Bilingv Miguel de Cervantes 2013

Va anuntam ca a fost finalizat Anuarul Licelui ”Miguel de Cervantes”, care cuprinde istoricul liceului, date si fotografii cu elevii si cadrele didactice din anul scolar 2012/ 2013. De asemenea veti putea citi despre proiectele si programele educative care s-au derulat si opinii ale unor personalitati privitoare la elevii liceului.

Echipa care a realizat acest anuar a fost indrumata de doamna profesoara Eugenia Hila si este formata din urmatorii elevi: Cristache Dragos Alexandru, Morar Vlad Andrei, Marin Adelina, Nichifor Lozna Maria, Ilie Ioana, Dobrescu Paul Nicolae, Parghie Aurora, Morar Dragos, Zedano Oprisan Cosmin Mariano, Lazar Ilin, Crestez Adrian Laurentiu, Dumitru Carla, Francisco Andrei, Barbos Roberta Cristina.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab