CEOs back to School

O frumoasă reîntâlnire a elevilor claselor a XI-a și a XII-a  cu membri ai CEOs Club România (Directori generali care conduc mari companii și antreprenori de succes )  a avut loc marți, 13 decembrie 2022,  în cadrul proiectului ”CEOs Back to School” . S-a discutat deschis despre viață, succes, oportunități, curaj, decizii, muncă, învățare, lidership, cărți etc. Tinerii au avut oportunitatea de a cunoaște oameni de succes, de a interacționa deschis cu ei, să le asculte povestea, să afle cum au ajuns să aleagă  cariera pe care au urmat-o.

Membrii clubului care ne-au vizitat și ne-au împărtășit din  experiența lor de data aceasta au fost :

Anita Nitulescu - Chief Executive Officer, Eurolife FFH Romania

Javier Garcia del Valle - Chief Executive Officer, Happy Tour Group

Sotiris Chatzidakis – Founder, CEO Clubs International Romania

Comentarii închise.